Dvojlôžková izba Štandard

Izba č. 1 – na prvom poschodí, 13 m2, vedie tam 23 schodov plus 8 schodov prístup zvonku do vchodovej haly. Izba má výhľad do ulice (nie je frekventovaná, je to okrajová ulica v obci), po vyklonení z okna výhľad na časť Tatier od Tupej po Slavkovský štít. Okno orientované na juhozápad.

Izba č. 2 – na prvom poschodí, 13 m2, vedie tam 23 schodov plus 8 schodov prístup zvonku do vchodovej haly. Izba má výhľad do ulice (nie je frekventovaná, je to okrajová ulica v obci), po vyklonení z okna výhľad na časť Tatier od Tupej po Slavkovský štít. Okno orientované na juhozápad.

Izba č. 6 – v podkroví, 18 m2, vedie tam 38 schodov plus 8 schodov prístup zvonku do vchodovej haly. Z izby je výhľad priamo na Tatry, viditeľná panoráma od Tupej po Prostredný hrot. Izba má okná orientované na juhozápad a severozápad, kúpeľňa má takisto okno.

Izba č. 7 – v podkroví, 14 m2, vedie tam 38 schodov plus 8 schodov prístup zvonku do vchodovej haly. Izba má okno orientované na severozápad s výhľadom priamo na Tatry, viditeľná panoráma od Tupej po Prostredný hrot.

Izba č. 8 – v podkroví, 14 m2, vedie tam 38 schodov plus 8 schodov prístup zvonku do vchodovej haly. Izba má okno orientované na severovýchod s výhľadom do tichej záhrady.